Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Koktajlowy Składany

30.00 zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Katowice

Stolik nie tylko koktajlowy

Stoliki koktajlowe składane dedykowane są do stosowania z pokrowcami elastycznymi. Dzięki zastosowaniu pokrowców przeistaczają się w nowoczesne meble eventowe o szerokiej gamie zastosowań. Poza tradycyjnymi zastosowaniami stoliki koktajlowe w pokrowcach spotkać można między innymi także podczas eventów marketingowych lub imprez targowych. Doskonale sprawdzają się one zarówno jako stoliki cateringowe, jak i meble ekspozycyjne lub też jako dekoracja. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie pod pokrowcem dyskretnego podświetlenia.

Praktyczny stolik eventowy

Jeżeli chodzi o aspekt praktyczny wykorzystania składanych stolików koktajlowych, to warto zauważyć korzyści płynące ze składanych nóg. Dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczono znacznie zajętość przestrzeni zarówno podczas transportu, jak również podczas przechowywania. Nie trzeba też chyba w tym miejscu specjalnie wyjaśniać, o ile łatwiej jest takie stoliki przenosić i rozstawiać. Jeżeli chodzi o praktyczne zalety prezentowanych stolików, to warto również wspomnieć blacie wykonanym z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który jest odporny na wilgoć i zabrudzenia. Przy zastosowaniu pokrowców odświeżenie stolika, czyli wymiana tekstyliów, zajmuje najwyżej kilka minut. Jeżeli chodzi o same pokrowce, to w naszym asortymencie występują one w kolorze czarnym, czerwonym i białym.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.